niedziela, 31 lipca 2016

Pudełko dla pszczelarza / A box for a bee-keeper

Na blogu cisza... Niektórzy pytają dlaczego od jakiegoś czasu mnie nie ma, co się ze mną dzieje. Otóż odpowiedź jest prosta - nie ma mnie tutaj, bo jestem gdzieś indziej :-)

Lato, chęć spędzenia każdej wolnej chwili z dziećmi, wykorzystania każdej minuty wolnego czasu "na maksa" oraz inne wydarzenia typu urlop albo impreza masowa w moim mieście, przed którą trzeba było uciekać, skutecznie odciągają mnie od działalności blogowej. Ale żyję, a nawet tworzę, nie martwcie się o mnie :-)

Dziś przedstawiam pudełko, którego motywem przewodnim stała się ... pszczoła. Łatwo nie było, ale zadaniu podołałam. Exploding box przywodzący na myśl ul, miód, pszczółki, kwiatki i wszystko co z tym związane, oto on:


A w środku... ta-daaam!


Długo myślałam z jakiś papierów zrobić tę pracę. Po czym stwierdziłam, że nie ma się co zastanawiać, skoro wybór nasuwa się sam - Bee Scrap, a jakże! Istnieje jakiś bardziej 'pszczółkowy' papier scrapowy? Nie sądzę :-) Wybrałam "Craftowe Marzenie"

Pudełko zgłaszam na Diabelskie Wyzwanie z Projektantkami DM na blogu Diabelski Młyn


Nie muszę chyba powtarzać, że inspiracją była pszczółka z banerka DM :-)A na koniec pokażę Wam jeszcze co robią moje dwie małe pszczółki, kiedy ich mama potrzebuje chwili na zrobienie fotek swojej pracy w ciągu dnia. Otóż... dobierają się do zasobów zgromadzonych w ulu, co już samo w sobie stanowi wielką frajdę, a następnie nożyczki w dłoń i ciach-ciach, uwijają się jak pszczółki... Aż wióry lecą! 
10 komentarzy:

 1. Jaki przyjemny dla oka ten boxik :) a Piotruś jaki już duży, wow!

  OdpowiedzUsuń
 2. Boxik rewelacja- wszystko mi sie w nim podoba!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Box jest perfekcyjny - jak każda Twoja praca! :) Można na nią patrzeć i patrzeć :) A małe pszczółki? Pewnie już tworzą swoje pierwsze piękne prace, bo w genach to mają :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jest świetne;) Podobają mi się bardzo kolory;)

  OdpowiedzUsuń
 5. heksagony pasują tu idealnie! :) jak w ulu :)
  dziękuję za udział w wyzwaniu Diabelskiego Młyna!

  OdpowiedzUsuń
 6. genialne kolory :) i jeszcze pszczółka ^_^

  OdpowiedzUsuń
 7. Wyszło przepięknie i bardzo pszczółkowo. ;) Dziękuję za udział w wyzwaniu DM! ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo mi się podoba ! :)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zostawisz swój komentarz :-)
I'll be extremely pleased if you leave a comment here :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...