sobota, 28 grudnia 2013

Świątecznie po Świętach... / Christmassy after Christmas...

Mam ogromniaste opóźnienie i dopiero teraz prezentuję część moich przedświątecznych i świątecznych tworów. To dlatego, że przed Świętami tylko tworzyłam, tworzyłam i tworzyła, jak w gorączce, nie miałam nawet czasu robić zdjęć temu, co zrobiłam!

Oto własnoręcznie zrobione karki świąteczne wysłane do rodziny, znajomych i przyjaciół. Główny punkt każdej z nich - czyli aniołek, wykonany oczywiście na szydełku. Pomyślałam tak - co zazwyczaj robi się z kartką z życzeniami? Chowa do szuflady, stawia na półce lub w najlepszym wypadku na kominku. Ja chciałam, żeby moje karteczki były interaktywne i przeżyły może nawet kilka świąt, dlatego aniołka można odwiązać i powiesić np. na choince.

I am incredibly late in presenting my Christmas creations. It's because just before Christmas I was so busy creating, creating and creating like mad that I did't even had time to take any pictures!

Here are my Christmas greeting cards sent to family and friends. The central element of each of them is a crochet angel. I thought: what do people usually do with Chrsitmas cards? Put them in a drawer, on a shelf or , in best circumstances - on a mantlepiece. I wanted my cards to be more interactive and endure few Christmas seasons, for that angels can be easily untied and hung on a Christmas tree, for instance.

       

            

 I jeszcze kilka fotek pierniczków ozdobionych wspólnie z moją Drugą Mamą, czyli Teściową :-)

And a few pictures of gingerbreads decorated together with my Mother-in-law :-)


7 komentarzy:

 1. kartki cudne! świetny pomysł ;)
  a pierniczki... wooow, rewelka! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniałe te Twoje wytworki. Świetna kombinacja różnych elementów, a pierniczki, mniam... mniam...Pozdrawiam sedecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. kartki piękne, pierniczki bardzo smakowicie wyglądają :)
  wszystkiego najlepszego w ten świąteczno - poświąteczny czas :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniałe karteczki, a umiejętności zdobienia pierniczków zazdroszczę, wyglądają pięknie, aż szkoda jeść.
  Życzę Ci szczęśliwego Nowego Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobry pomysł na te odczepiane aniołki:) a pierniczki wyglądają apetycznie:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kartki oczywiście śliczne :) A w aniołkowej kwestii jak najbardziej się zgadzam. Mój aniołek od Ciebie będzie gościł na choince co roku :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Robiłam już dwufunkcyjną kartkę z szydełkową podkładką i zgadzam się, że to świetny pomysł! :) Twoje są śliczne! Ja w tym roku zabrałam się za późno na szydełkowanie świątecznych drobiazgów, ale za rok właśnie coś takiego będę produkować masowo! :) Śliczności szydełkowe i słodkie! Buziaki na Nowy Rok, niech będzie super kreatywny, życzę dużo czasu na piękne robótki. :)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zostawisz swój komentarz :-)
I'll be extremely pleased if you leave a comment here :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...