piątek, 18 lipca 2014

Ulubiona ...

Kolejnym zadanym tematem w wyzwaniu na blogu Sen Mai jest: ULUBIONA KSIĄŻKA/ALBUM MUZYCZNY/FILM, DO KTÓREGO LUBIĘ POWRACAĆ.

Temat dla mnie dość trudny, ponieważ trudno mi wybrać tylko jedną książkę, jeden album i jeden film. Jest ich tak wiele! Może zatem skupię się na jednym zagadnieniu, ulubiona piosenka.Bardzo lubię Stinga, wszystkie jego piosenki zaśpiewane charyzmatycznym, lekko zachrypniętym głosem. Ale jest jedna, którą uwielbiam i zawsze słucham jej z takim samym dreszczem przebiegającym po plecach. To najpiękniejsza piosenka na świecie. No, prawdopodobnie najpiękniejsza. No dobra, jedna z najpiękniejszych, ale dla mnie zawsze "the best" - "Desert Rose"Nie znoszę teledysków. Moim zdaniem ogromnie ograniczają wyobraźnię, nigdy nie będę w stanie pojąć idei ich oglądania i  nigdy ich z własnej woli nie oglądam. Czy uwierzycie, że ten teledysk obejrzałam od początku do końca dopiero dziś? Polecam wysłuchanie piosenki z zamkniętymi oczami. Mnie wprawia w specyficzny rodzaj hipnozy, otumania jak słodkie perfumy, potrzebuję jej jak pustynia deszczu, jest niesamowita! :-)

Raz w życiu udało mi się być na koncercie Stinga w Warszawie. Byłam z przyjaciółką i było to dla nas wielkie przeżycie. Ona bardzo chciała, żeby nasz idol zaśpiewał "Roxanne", ja miałam nadzieję, że usłyszę "Desert Rose". Moje marzenie się spełniło :-)

A co lubią inni? O tym TUTAJ.

6 komentarzy:

 1. Zrobiłam to co zasugerowałaś: wysłuchałam piosenki z zamkniętymi oczami :) I pomimo że jest to całkiem inna muzyka jakiej słucham to tu poczułam się bardzo odprężona :) Na początku piosenki poczułam się jak bym przeniosła się w inne miejsce, mogła bym nawet porównać to do latania he :) Ty tez tak miałaś?

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam tak za każdym razem, kiedy jej słucham :-) Tego się nie da opisać...

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawy blog i szata graficzna :)
  http://crossstitchandbracelets.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniale:) można powiedzieć, że zaraziłaś mnie. Kiedyś słuchałam Stinga z racji tego, że moja siostra w jednym pokoju ze mną słuchała. Miło sobie przypomnieć te czasy:)

  OdpowiedzUsuń
 5. też bardzo lubię ten kawałek...a czy Ty przypadkiem nie zajmowałaś się pisaniem? fajnie się czyta jak piszesz o sobie i o tym co lubisz....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. He, he :-) Miło wiedzieć, że ktoś to czyta :-) To może ja biografię napiszę, czy coś? ;-) Nie, nie zajmowałam się pisaniem, ale studiowałam literaturę, może stąd te moje zapędy :-)

   Usuń

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zostawisz swój komentarz :-)
I'll be extremely pleased if you leave a comment here :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...