sobota, 21 lutego 2015

Zaproszenia na Chrzest

Dostałam kolejne "zlecenie", którego realizacja sprawiła mi ogromną przyjemność. Miałam przygotować zaproszenia na uroczystość udzielenia chrztu świętego. I chociaż było to raczej mini - zleconko, a poza tym wszystko pozostawało w rodzinie, długo myślałam jak podejść do tematu i trochę się stresowałam czy to, co zrobię się spodoba. Ale ponieważ znam gust rodziców dziecka, postawiłam na prostotę i elegancję, wyszło tak:Zaproszenia zostały zrobione z pięknych papierów z kolekcji Małe Kobietki z Galerii Papieru, jestem nimi osobiście oczarowana! Poza tym użyłam bawełnianej koronki, satynowej wstążki i półperełek. A napisy zrobione są z użyciem stempla.


Trochę się nagłowiłam jak to wszystko ładnie skonstruować, bo nie mam jeszcze wielkiego doświadczenia z papierami, a tu taka odpowiedzialność na mnie spadła...Ku mojej wielkiej radości zaproszenia zostały nie tylko zaakceptowane, ale również sowicie skomplementowane :-)

A przy następnej okazji pokażę Wam zrobioną przeze mnie pamiątkę chrztu świętego!

10 komentarzy:

 1. jestem pod wrażeniem! Niby proste, ale każdy szczegół przemyślany, wyważony...CUDOWNE! PS Ach, coś czuję, że pamiatka chrztu będzie mi się bardzo podobać:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo eleganckie! Strasznie fajne połączenie papieru i kwiatka na wstążce :) całość wyjątkowa :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Komplementy zasłużone, ponieważ zaproszenia wyglądają perfekcyjnie. A ta koroneczka na dole, to świetne dopełnienie całości.
  Pozdrawiam :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo mi się podoba, że góra kartek jest taka "delikatna", pastelowa, a pod spodem jest róża w intensywnych kolorach - dało to bardzo ciekawy efekt :)
  no i ten koronkowy papier... piękny!

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne te Twoje zaproszenia, komplementy się należą jak najbardziej:)

  OdpowiedzUsuń
 6. ja już mam gotowe zaproszenia na chrzest dla mojego Malucha - zostały mi po Starszaku, bo nie zostały wykorzystane przez to, że był chrzczony na szybko w szpitalu, ale moje nie są takie ładne jak Twoje :)

  OdpowiedzUsuń
 7. cudnie wyszły zaproszenia, komplementy zasłużone

  OdpowiedzUsuń
 8. Prześliczne są te zaproszenia:)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zostawisz swój komentarz :-)
I'll be extremely pleased if you leave a comment here :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...