sobota, 9 stycznia 2016

Książkowe wietrzenie półek - podsumowanie wymianki

Dawno temu, jeszcze jesienią, Justyna, autorka bloga some-part-from-my art ogłosiła wymiankę książkową pod hasłem "Jesienne wietrzenie półek- uwalniamy książki". A że czytać lubię i to bardzo, postanowiłam wziąć udział w zabawie. Do tego moje półki zaczynały powoli uginać się od przeczytanych lektur i zdecydowanie wietrzenie i odkurzanie wyszło im na dobre :-)

Moją parą była sama organizatorka wymianki, z którą wymieniałam się lekturami w kategorii "3 książki lub więcej + obcojęzyczna"

Oto co dostałam od Justyny-cały zestaw ciekawych lektur na długie jesienno-zimowe wieczory, każda książeczka zaopatrzona w piękną, ręcznie robioną zakładkę. Na dokładkę pocztówki z Francji i pyszne dodatki

A oto co ja przesłałam Justynie- zestaw książek, w tym dwie po angielsku. A jedna nawet z autografem mojego małego synka- prawdziwy unikat ;-)


Coś specjalnie dla wielbicielki Paryża ...


I dodatki...Bardzo serdecznie dziękuję organizatorce wymianki za przeprowadzenie tej całej książkowej "imprezy" oraz za pełną niespodzianek przesyłkę. Jestem w pełni usatysfakcjonowana. Mam ochotę i nadzieję na więcej takich wymianek w przyszłości!

5 komentarzy:

 1. Fajny to był pomysł:-D Buziaki!

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda ze ja nie załapałam się na ta wymianke:-(

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj Krysiu, zgadnij, która książka wpadła mi jako pierwsza w oko? :D Oczywiście, że "Monsieur Right" :D Zmieniłam sobie kolejność książek na liście do czytania, żeby szybciej ją przeczytać :) Dziękuję Ci za baaardzo udaną wymiankę! :) Polecam się na przyszłość :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślałam nad wzięciem udziału w tej wymiance, ale ostatecznie zrezygnowałam... teraz trochę żałuję :P
  a tej książki z autografem Twojego synka - zazdraszczam :D

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zostawisz swój komentarz :-)
I'll be extremely pleased if you leave a comment here :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...