piątek, 10 listopada 2017

Najlepsze przychodzi znienacka / Best things happen unexpectedly

Jak widzę w rękodzielniczym światku roi się już od zimowych i bożonarodzeniowych prac. A ja płynę pod prąd i mam dziś do pokazania coś, co przywołuje na myśl wiosnę. To kartka z okazji urodzin dla jednej z ulubionych koleżanek. Zrobiłam ją od początku o końca z myślą o niezwykle energicznej i pozytywnie nastawionej do życia osóbce, której jednak niekiedy brakuje odrobiny cierpliwości :-)W pracy wykorzystałam papiery Lemoncraft, które wpadły mi ostatnio w oko ze względu na kolory. Żółty kwiat zrobiłam sama z foamiranu. A tag z mottem to nic innego jak przerobiona odpowiednio metka od ubrania (swoją drogą soczyście zielonego sweterka, który od kilku dni dodaje mi energii tej jesieni).


Fotki nie są zbyt dobre, stawałam na głowie żeby żółty w połowie tak żółty jak w rzeczywistości, cóż, jestem perfekcjonistką. Nie znoszę robić zdjęć przy sztucznym świetle, ale niestety listopad po raz kolejny mnie pokonał...


Kartka powstała na podstawie mapki i zgłaszam ją na wyzwanie mapkowe w Skarbnicy Pomysłów


... oraz na wyzwanie "Serwetka, tag czy koronka?" na blogu It's Just Fun (mnie udało się wpleść w kartkę wszystkie te trzy elementy)


5 komentarzy:

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zostawisz swój komentarz :-)
I'll be extremely pleased if you leave a comment here :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...