wtorek, 26 marca 2013

Coś bardzo optymistycznego / Something Very Optimistic

 Na początku chciałabym serdecznie powitać moje pierwsze Obserwatorki (jakże się cieszę, że ktoś zaczął zaglądać na mojego bloga!!!) oraz gorąco podziękować za pierwsze komentarze. Czytanie pierwszego komentarza jaki kiedykolwiek dostałam (od Doni) dodało mi skrzydeł, czytając kolejne latałam w powietrzu :-) Dziękuje za miłe przyjęcie w blogowym świecie :-)

A oto serwetka w słonecznym, optymistycznym żółtym kolorze żeby ostatecznie przegonić zimę i przywołać wiosnę :-)

Wzór pochodzi z gazetki Diana Robótki nr 2/2011, w oryginale biała, ja postanowiłam zrobić żółtą. Zrobiłam ją z dwóch powodów: 1. Przepis na serwetkę został w gazetce zatytułowany "Gotowa w mig" co dla mnie brzmi zachęcająco, ponieważ moja mała dziecina nie pozwala mi skupić się na żadnych wielkich projektach 2. Wzorek jest iście wiosenny - taki kwiatuszkowy.

A doily in a sunny, optimistic yellow colour to make winter go away and spring to come :-)

The pattern comes from Diana Robótki 2/2011, white in original but I decided to crochet it in yellow. I made it for two reasons: 1. The pattern was entitled "Instantly ready" which  sounds very attractive to me, as my little baby does not allow me to concentrate on any huge projects 2. The pattern looks very flowerish indeed
3 komentarze:

 1. Serweteczka prześliczna!
  Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego na Święta:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj! Dziękuję za odwiedziny:))) Słoneczna i radosna jest Twoja serwetka:))) Śliczna!!! Pozdrawiam życząc zdrowych, spokojnych Świąt:)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczna swrwetka w bardzo optymistycznym kolorze. Ja nie potrafie dziergać...

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zostawisz swój komentarz :-)
I'll be extremely pleased if you leave a comment here :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...