środa, 11 czerwca 2014

Wygrane Candy na blogu "Do mordoru w lewo"

Ostatnio miałam szczęście, duuuuuużo szczęścia. Zostałam wylosowana jako zwyciężczyni w niespodziankowym rozdaniu organizowanym na blogu Do mordoru w lewo. Zobaczcie czym obdarowały mnie dwie sympatyczne dziewczyny - Izu i Mo :-)


 

Jako nagroda przypadło mi całe mnóstwo koralików, zawieszek i wiele innych drobiazgów różnej maści, dostałam też słodycze i sympatyczny liścik.

Co prawda osobiście nie specjalizuję się w tworzeniu biżuterii, ale widząc to, co dostałam, przyszło mi do głowy mnóstwo pomysłów na ... biżuterię szydełkowo-koralikową, mam nadzieję, że uda mi się chociaż część z nich zrealizować, wypatrujcie efektów w kolejnych wpisach :-) Częścią wygranej podzieliłam się z Siostrzyczką, myślę, że Lady Fanaberia zrobi z niej doskonały użytek :-)

Bardzo dziękuję Izu i Mo za zabawę i przemiłą niespodziankę (ściskam Was mocno, Dziewczyny!!!),  a wszystkim polecam niezwłoczne skierowanie swych kroków do mordoru w lewo, gdzie znajdziecie piękną biżuterię wychodzącą spod ich zdolnych rączek!

5 komentarzy:

 1. gratuluję wygranej i z niecierpliwością czekam na nowe prace! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. gratuluję, ciekawa jestem, co stworzysz ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję i czekam na zdjęcia biżuterii :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękujemy bardzo, że wzięłaś udział w naszej zabawie i cieszymy się, że nagroda się podoba :) a nuż, za jakiś czas zapragniesz zrobić coś z koralików ;)
  pozdrawiamy serdecznie! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. tak tak tak, biżuteria szydełkowo-koralikowa to bardzo dobry pomysł :)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zostawisz swój komentarz :-)
I'll be extremely pleased if you leave a comment here :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...