poniedziałek, 8 września 2014

Szczęście do potęgi 300 :-)

Tak się składa, że blog Sosnowy gaik, pełen pięknych małych i większych dzieł, uroczej biżuterii, ślicznych kartek,  przedmiotów ozdobionych decoupage'm i wielu innych cudów, obchodził niedawno małe święto i Ania, autorka bloga, ogłosiła zabawę z okazji 300 posta. I tak się składa, że to właśnie ja miałam szczęście! :-)

Oto co przybyło do mnie prosto z gaiku:To szydełkowo-dekupażowy komplecik biżuterii składający się z naszyjnika, bransoletki i kolczyków, w niespotykanym kolorze, wykonany z niezwykłą precyzją. W rzeczywistości wygląda jeszcze piękniej!


Bardzo dziękuję, biżuteria naprawdę ogromnie mi się podoba!!!

Ja, żeby odwdzięczyć się Ani, postanowiłam wysłać jej mały upominek. A ponieważ z wolnym czasem jest u mnie ostatnio bardzo krucho, nie miałam już czasu zrobić zdjęcia temu co zrobiłam, uwierzycie? Zdjęcie pożyczyłam więc od Ani, mam nadzieje, że nie będzie mi miała tego za złe :-)
I myślę sobie, że nie może tak dłużej być- ja zgarniam nagrody jedna po drugiej, a nic nie daję od siebie. Trzeba koniecznie zorganizować jakąś rozdawajkę! Zresztą miałam to zrobić jeszcze w marcu, kiedy mój blog obchodził drugie urodziny, ale byłam wtedy nieco... ociężała. Nagrody są już od dawna gotowe, trzeba tylko je sfotografować. Proszę niebiosa o odrobinę wolnego czasu, kiedy go dostanę, spodziewajcie się candy u CreaDivy!

3 komentarze:

  1. Gratuluję :) Ty to masz szczęście! :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Oczywiście, że nie mam nic przeciwko. Cieszę się, że komplecik się spodobał:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Gratuluję pięknego prezentu, Twoja bransoletka bajeczna ;-))

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zostawisz swój komentarz :-)
I'll be extremely pleased if you leave a comment here :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...