poniedziałek, 1 lutego 2016

Serdeczne zakładki do książek / Hearty Bookmarks

Dzisiaj przychodzę z wypaćkanymi, mediowymi zakładkami do książek, które niedawno wyszły spod moich rąk jako kolejna inspiracja dla Scrapkowo. Ciągle uczę się sztuki scrapowania i to jedna z moich licznych pierwszych prób użycia mediów :-)

Napaćkałam że ho, ho, a bałagan przy tym zrobiłam nieziemski. Oto moje walentynkowe, romantyczne i bardzo bałaganiarskie zakładki
Użyte przeze mnie media to: 3D Gloss Gel, puder do embossingu, białe gesso, kolorowe mgiełki oraz perełki w płynie. Do zakładek doczepiłam kokardki i metalowe zawieszki, a jako baza posłużyły mi papiery On my owl dostępne w sklepie


Jak widać zakładki miały godną sesję zdjęciową na tle książki, może tylko gatunek literacki nie do końca adekwatny,,, Musicie jednak wiedzieć, że za romansami nie przepadam, harlequinów nie trawię, a przy Jane Austen i tym podobnych zasypiam, więc wybór lektury sam się narzucił :-)

Tak jak wspomniałam, zakładki stworzyłam jako inspirację na drugie wyzwanie na blogu Scrapkowo, wytyczne oraz informacje o nagrodach dla śmiałków można znaleźć TUTAJ.
Ja wybrałam linię na skos: kokarda, perełki, serce. A Wy jakie macie pomysły?

Serdecznie zapraszam do zabawy! Zobaczcie też jakie piękne prace stworzyły moje koleżanki!

A mówiąc o książkach, mam ochotę na zorganizowanie zabawy typu "wędrująca książka", tylko nie wiem czy znajdą się chętni...


7 komentarzy:

 1. Dziękuję za inspirację, Krysiu :) Zakładeczki są świetne! Sama zastanawiałam się, nad takim walentynkowym prezentem, więc może się skuszę na zrobienie! Pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zakładki bardzo ładne. Szerokie, idealnie pasujące do książek.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne zakładki :)
  Jestem chętna na "wędrująca książkę" pod warunkiem, że trafi do mnie do czerwca, bo potem to nie wiem, gdzie mnie świat poniesie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Superowe! Nic, tylko sie zakochać w czytaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Faktycznie, zakładki bardzo cukierkowe, ale to w końcu motyw walentynkowy, więc takie powinny być :P

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zostawisz swój komentarz :-)
I'll be extremely pleased if you leave a comment here :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...