wtorek, 30 lipca 2013

Wyniki Biało-różowo-czarnego candy!

Wczoraj odbyło się  losowanie nagród w moim Biało-różowo-czarnym candy! :-) Zaraz poznacie zwycięzców! Na początku jednak chciałabym serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w mojej zabawie. Nie spodziewałam się aż tak dużego zainteresowania moim rozdaniem i jest mi ogromnie miło :-) Cieszę się też, że poznałam wiele nowych osób i nowe, fascynujące blogi. A jeśli jeszcze nie odwiedziłam Waszych blogowych kącików, na pewno zrobię to niebawem!

A teraz do rzeczy. Jak pamiętacie, przygotowałam dwie nagrody - jedną dużą i jedną małą. Losowania dokonała moja mała córeczka, która już nie jest właściwie taka mała, bo ma roczek i jeden dzień. Nie obyło się bez przygód, oto fotorelacja.

Przygotowanych  zostało dokładnie 37 losów z imionami osób, które zadeklarowały udział w zabawie. Losy, żeby było śmiesznie, były koloru pomarańczowego.W pewnym momencie pojawiła się mała rączka, która wyciągnęła pierwszy los.Oj. nie było łatwo odebrać jej ten los i sprawdzić, co na nim napisane, ale w końcu się udało, zwycięzcą głównej nagrody jest:Potem dopiero się zaczęło, osoba losująca brała zachłannie losy garściami i trudno było stwierdzić, który los został wybrany jako drugi. "Pole działania" wyglądało tak:

Postanowiłam więc, że drugi wygrywający los to ten, który zostanie w miseczce jako ostatni. Karteczka nieco sfatygowana, obśliniona, ale jest:


Tak więc oficjalnie ogłaszam, że: 

Duża Nagrodę wygrywa Karolina P. czyli Misiunia z bloga misiunia.blogspot.com 

Małą Nagrodę wygrywa  Stokrotka, czyli Sylwia Rej z bloga www.stokrotka75.blogspot.com. 

Gratulacje!!! :-)

Tak sobie jednak pomyślałam, że chciałabym spontanicznie nagrodzić jeszcze trzy inne osoby...

Mianowicie:

Donię, mój niedościgniony szydełkowy wzór, która w marcu tego roku została pierwszą w historii obserwatorką mojego bloga i zostawiła pierwszy w historii komentarz pod moim postem

Julię Pernix - "bombową dziewczynę", która za szydełko chwyciła niedawno, ale bardzo dzielnie szydełkuje i pilnie śledzi moje nowe wpisy

dekupagekinii, która tak pięknie zechciała  opisać w komentarzach kolory w moim candy - biały, różowy i czarny

Te trzy kobietki dostaną ode mnie drobniutkie upominki jako dowód sympatii i wdzięczności :-)

Wyróżnione osoby proszę o kontakt mailowy (crea.divvva@gmail.com) w celu podania namiarów do wysyłki nagród, a wszystkim jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję, ogromnie chciałabym nagrodzić wszystkich, lecz to niemożliwe... Ale niebawem mam nadzieje zorganizować kolejne rozdanie, trzymajcie się! :-)

14 komentarzy:

 1. Chcesz, żebym na zawał zeszła. Nie spodziewałam się wyróżnienia, dlatego chyba bardziej się cieszę, niż gdyby, została wylosowana tymi ślicznymi rączkami osoby losującej. :) Tak na marginesie: spóźnione życzenia samych słodkich dni z rodzicami dla Małej. :)
  Bardzo dziękuję. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jejku, ale się cieszę!!! Mam nadzieję, że pisk radości nie przeraził zbytnio sąsiadów ;) Bardzo dziękuję i czym prędzej piszę maila :)

  OdpowiedzUsuń
 3. gratuluję zwyciężczyniom ;)
  a małej spóźnione życzonka, zdrówka przede wszystkim! Jeej, małe dzieci są takie kochane... :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje dla szczęściar, które wygrały! :)
  dziękuję CreaDiva za zabawę i pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję i dziękuję za miłą zabawę ;-))

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję za zabawę i gratuluję wylosowanym i wybranym dziewczynom.
  Świetnie sobie poradziłaś z losowaniem :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Super losowanie:) inne niż wszystkie:) dziękuję za zabawę a osobom obdarowanym serdecznie gratuluję:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratulacje dla dziewczyn i dziękuję za zabawę:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Witam jak bardzo się cieszę wygraną małą bo małą ale cieszę się bardzo i pięknie dziękuję. Oczywiście gratuluję zwyciężczyniom i dziękuję za miłą zabawę ;). Pozdrawiam Sylwia :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratulacje i dzięki za super konkurs :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Kochana sprawiłaś mi wielką niespodziankę, bardzo gorąco dziękuję. Gratuluję dla dziewczyn i dziękuję za miłą zabawę! Serdecznie pozdrawiam:))

  OdpowiedzUsuń
 12. Miło było uczestniczyć w zabawie i oglądać Twoją córcię, ciekawe czy na pierwsze urodziny też wybierała na kocyku symbole kim będzie w przyszłości?

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zostawisz swój komentarz :-)
I'll be extremely pleased if you leave a comment here :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...