wtorek, 30 lipca 2013

Francuski sukces! / French success!

Chciałabym się pochwalić, że moja praca pt. "Francuskie śniadanie" wygrała wyzwanie zorganizowane  przez Gosię na blogu Stare Pianino- Decoupage. Ogromnie się cieszę i czuje się niezwykle zaszczycona, zwłaszcza, że uważam, że wszystkie prace zgłoszone do konkursu były wspaniałe. Konkurowanie w tak doborowym towarzystwie to ogromna przyjemność :-) Dziękuję za wszystkie oddane na mnie głosy!

I'd like to announce that my "French breakfast" won the challenge organised by Gosia on Stare Pianino-Decoupage. I feel very happy and extremely honoured, especially because all projects taking part in the competition  were wonderful. Competing with such masterpieces  was a great pleasure :-) Thank you for all your votes!


10 komentarzy:

 1. Gratuluję wygranej. Byłam pewna, że wygrasz. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie, gratulacje! Tak latam teraz, że tylko zerkam na posty i nawet wiele nie komentuje. Z tego wszystkiego zapomniałam zagłosować. Twój zestaw i śliczny kubek - moje faworyty, ale z chyba wiadomych względów wybrałabym pracę szydełkową! :) Fajnie, że wygrałaś bez mojego głosu, bo plułabym sobie w brodę, gdyby właśnie jego zabrakło!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje :)
  oczywiście głosowałam na to wyborne śniadanko :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję wygranej. Przejrzałam kilka Twoich prac i tworzysz prawdziwe cuda. Mam nadzieję, że kiedyś Ci dorównam

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję:) Smaczne śniadanko zaserwowałaś:)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zostawisz swój komentarz :-)
I'll be extremely pleased if you leave a comment here :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...