wtorek, 11 lutego 2014

Czekoladowe mniam-mniam, czyli Wymianka Czekoladowa

Dzisiaj chcę się pochwalić prezentami, które dostałam w kolejnej wymiance, w której miałam szczęście brać udział. A była to wymianka przepyszna, bo Czekoladowa, zorganizowana przez autorkę bloga Moje małe decoupage.  Moją wymiankowa parą została Agnieszka z bloga Konopkowe zamysły , na który serdecznie zapraszam.

A teraz przejdźmy wreszcie do konkretów, oto co dostałam od Agnieszki:
A jeszcze bardziej konkretnie, są to: prześliczna, własnoręcznie zrobiona  karteczka z przemiłym wierszykiem w środku:


Wspaniała ozdoba w kształcie jaja w pięknych czekoladowych barwach z kokardą i cekinami (w rzeczywistości wygląda jeszcze piękniej). Nie wiem jak się to fachowo nazywa i jak się takie coś robi, ale wprawiło mnie w zachwyt, a przez moją rodzinkę nazwane zostało "Królewskim jajem" :-)


Śliczne naszyjniki własnej roboty:I fantastyczne przydasie - kordonki i cała kolekcja wstążek w przecudnych kolorach (już widzę je na moich decoupage'owych tworach)


I do tego oczywiście pyszne słodycze, herbata i aromatyczna kawa.

A oto co ja przygotowałam dla mojej pary:Kordonkowa serwetka w kolorze czekoladowego brązu i delikatnego różu (pozwolę sobie przedstawić ją bliżej przy innej okazji):
Mydełko w czekoladowym ubranku:Wielofunkcyjna babeczka szydełkowa, w której ukryłam "przydasie" oraz czekolada do picia i do jedzenia :-)
I jeszcze szydełkowe serduszko, które sprawiło adresatce najwięcej radości, co i mnie bardzo cieszy :-)


Serdecznie dziękuję Agnieszce za pełną czekoladowych niespodzianek paczuszkę oraz Kindze, za organizację tej przepysznej wymianki!

3 komentarze:

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zostawisz swój komentarz :-)
I'll be extremely pleased if you leave a comment here :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...