poniedziałek, 24 lutego 2014

Wspólnie dzierganie tydzień 2/9 // Crocheting Together week 2/9

Drugi odcinek "Wspólnego dziergania" pod egidą karto_flanej. Od zeszłego tygodnia mojego szala nie przybyło jakoś zawrotnie dużo (pewnie dlatego, że po drodze mam mnóstwo innych dziergadełek-przeszkadzaczy), ale jak widać praca idzie do przodu.

Prezentuję dwa zdjęcia usilnie próbując przedstawić prawdziwy kolor włóczki, ale efekty nadal osiągam marne w tym względzie. Chyba pójdę za radą współdziergających koleżanek i gotowy szal sfotografuję na zewnątrz, przy (daj-Boże) słonecznej wiosennej pogodzie. Ale to dopiero około 10 kwietnia. Zaczęłam się już rozglądać za odpowiednim plenerem i znalazłam nawet fajne drzewo :-)

A jeśli ktoś jeszcze chce dołączyć do Wspólnego Dziergania (bo nadal można), odsyłam TUTAJ. Ciekawa jestem jak tam postępy współdziergających! To świetna zabawa tak podglądać postępy innych i dopingować się nawzajem :-)


7 komentarzy:

 1. Całkiem spore te efekty :) Mi się w tej zabawie bardzo podoba fakt, że nie ma pośpiechu :) Można więc spokojnie zajmować się innymi sprawami, do szala podchodząc z doskoku, a i tak jest pewność, że będzie gotowy na czas :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oczami wyobraźni wyobrażam sobie rzeczywisty kolor... i wiem że by mi sie podobał! Bo ja takie kolory lubię! Szal będzie piękny ;-))

  OdpowiedzUsuń
 3. w słoneczku kolor na pewno wyjdzie jeszcze lepiej :)
  Zapraszam do siebie na cukieraski :)

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo ładny się zapowiada, szczególnie ścieg mnie zaintrygował, czy gdzieś go opisałaś, a może jakoś się zowie, bo nie znam :-) pozdrawiam Kasia

  OdpowiedzUsuń
 5. Idziesz jak burza z tym szalem. Kolor bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczności tworzysz. Zachęcasz do wykonania takiego szala. Piękna robótka o pięknym kolorze. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękny kolor. Będzie idealny na wiosnę :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zostawisz swój komentarz :-)
I'll be extremely pleased if you leave a comment here :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...