wtorek, 19 sierpnia 2014

Mięta i Limonka - podsumowanie wymianki

Czas na podsumowanie kolejnej wspaniałej wymianki. Tym razem pod hasłem "Mięta i Limonka". Jej organizatorką była hubka38, autorka bloga biżuteryja, której bardzo dziękuję za przeprowadzenie wymianki i miły kontakt. A jeśli chodzi o moja parę, to miałam wielkie szczęście trafić na Agę, autorkę bloga Aga moje ja. Aga tworzy cuda z krepy, chociaż cuda to za mało powiedziane! Piękne bukiety, szkatułki wypełnione kwiatami, przeróżne kompozycje... Aż oczu nie można oderwać, a wszystko jak prawdziwe.

Popatrzcie co przypadło w udziale mnie (od razu zaznaczam, że zdjęcia nie oddają nawet w ułamku urody i prawdziwych kolorów tych cudowności, lepsze zdjęcia znajdziecie u Agi):
 Przepiękny bukiet w wymiankowych kolorach, idealnie pasuje do mojego salonu, miał swój wielki debiut podczas niedawnej uroczystości rodzinnej.


Mały, uroczy bukiecik w odcieniach różu, majstersztyk!. I jeszcze...


Coś do jedzenia, coś do wypicia i wielkie bogactwo przydatnych drobiazgów do robienia kartek, Aga bowiem również tym się zajmuje. Czuję się dosłownie jakbym obrabowała sklep z artykułami do scrapbookingu! Bardzo, ale to bardzo się cieszę z tych "przydasiów" bo z zapałem zgłębiam tajniki tej dziedziny i niektóre z nich już nie załapały się do zdjęcia bo poszły w ruch (co stworzyłam zobaczycie wkrótce) :-)

Ach, i była jeszcze karteczka w pięknych kolorach z przewagą fioletu! Zapomniałam zrobić zdjęcie, ale możecie zobaczyć ją TU.

Aga, jeszcze raz serdeczne podziękowania za wspaniałą wymiankę, cieszę się niezmiernie, że miałam okazję poznać twórczość tak zdolnej i kreatywnej osoby!

1 komentarz:

  1. Ależ cudaki dostałaś! Powiedziałabym, że nietypowe - chociaż może po prostu ja rzadko wpadam na osoby, które tworzą z krepy ;)

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zostawisz swój komentarz :-)
I'll be extremely pleased if you leave a comment here :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...