środa, 15 kwietnia 2015

Gościnnie w Magicznej Kartce - zaproszenie na wyzwanie

Dziś mam ogromną przyjemność wystąpienia jako kwietniowy Gość Magicznej Kartki, szczegóły TUTAJ. Jest mi z tego powodu bardzo, ale to bardzo  miło :-)

Jako zwycięzca i zdobywca tytułu TOP1 poprzedniego wyzwania liftowego, tym razem to ja wyznaczam trendy i serdecznie zapraszam do udziału w rozpoczynającym się właśnie dzisiaj ekspresowym wyzwaniu liftowym z udziałem tej oto skromnej mojej karteczki
Ponadto, chciałabym przedstawić kilka moich najnowszych prac z wykorzystaniem moich ulubionych papierów z Magicznej Kartki, m.in. Wyspa Motyli, Po prostu miłość i Niewinność

Mam nadzieję, że podołałam zadaniu i należycie Was zainspirowałam! Z niecierpliwością czekam zatem na Wasze piękne prace :-)


10 komentarzy:

 1. Gratuluję :) a ja dopiero co kupiłam papiery MK i chyba się skuszę na lift. Jak czasu wystarczy ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Druga i ostatnia karteczka mi się strasznie podobają!
  Może bym się skusiła na lift, ale... to jeszcze nie ten poziom ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakie cuda!!!!!!!!! Wszystkie prace wspanioałe!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wcale się nie dziwię wygranej- mało tego...czekam na więcej:-) Buziaki!

  OdpowiedzUsuń
 4. są prześlicze. ale te w niebieskościach i bronzach wychodzą Ci najpiękniej, batdzo mi się podobają i jak dla mnie będą chyba Twoim "wyrobem firmowym" o ile mogę tak powiedzieć , cudne

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudne kartki, zwłaszcza druga :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Twoje karteczki są cudowne:) Bardzo mi się podobają;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Cuda! Wszystkie są piękne, a pierwsza i druga są prześliczne :) Takie kartki są pięknym prezentem i powinny stać na jakimś zaszczytnym miejscu :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję, cudne kartki stworzyłaś ;-))

  OdpowiedzUsuń
 9. Drugą, trzecią i ostatnią widziałam na żywo i jeszcze raz stwierdzam, że na żywo wyglądają jeszcze lepiej. Pewnie taki już urok rękodzieła, że na żywo zawsze zaskakuje takim "czymś" czego się nie da uchwycić na zdjęciach. Są po prostu piękne!

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zostawisz swój komentarz :-)
I'll be extremely pleased if you leave a comment here :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...