wtorek, 5 kwietnia 2016

Smile :-)

Za oknem ciepło, słonecznie i jasno, czyli wreszcie tak jak powinno być! Szkoda tylko, że przez większość dnia oglądam świat w takim stanie przez okno biurowca, ale cóż, nie można mieć wszystkiego...

Dziś przedstawiam kartkę z przesłaniem przygotowaną jako inspiracja dla Scrapkowo.pl i zachęta do udziału w nowym wyzwaniu, które ruszyło wczoraj:-)Kartka jest metaforą życia, można by rzec. Tło proste, nieciekawe, symbolizujące szarą rzeczywistość pobrudziłam stemplem-śladem odcisku szklanki, symbolu kolejnych dni powszednich. To, co przyciąga uwagę i nadaje życiu sens to przebłyski koloru, dobrego humoru i uśmiechu, uosobione tutaj jako kolorowe kuleczki :-)W pracy użyłam niesamowitych papierów i cytatu z kolekcji Loft UHK Gallery dostępnych TU oraz styropianowych kuleczek przyklejonych za pomocą 3D Gloss Gel'u.Wierzcie mi, kuleczki są solidnie przytwierdzone i nie odpadły nawet, kiedy kartka wpadła w ręce dwóch kłócących się o nią zażarcie małych dzieci! :-)Tą inspiracją chciałabym zaprosić Was do udziału w wyzwaniu na blogu Scrapkowo, którego tematem jest "Humor, luz, żart, na wesoło". Szczegóły dotyczące zabawy oraz optymistyczne prace innych projektantek znajdziecie TUTAJ, zapraszam!


10 komentarzy:

 1. Kartka jest po prostu niesamowita! Ma się wrażenie, że kolorowe cukiereczki wysypują się z jej wnętrza i zapraszają do zjedzenia i uśmiechu :) Świetny pomysł, przesłanie i genialne wykonanie! Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Krysiu, u Ciebie jak zawsze kolorowo :) I od razu weselej się człowiekowi robi :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Brawo Krysiu. Bardzo ładnie zinterpretowany temat wyzwania; świetna karteczka.)

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo fajnie te kuleczki wygladają :) pozytywna karteczka :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Karteczka jest super a te kolorowe kuleczki idealnie tu pasują;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Te kuleczki wciśnięte w "przedarcia" wyglądają super!

  OdpowiedzUsuń
 7. Pomysł z kuleczkami bardzo mi się podoba!

  OdpowiedzUsuń
 8. Super karteczka! pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zostawisz swój komentarz :-)
I'll be extremely pleased if you leave a comment here :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...