wtorek, 31 maja 2016

Media w ruchu / Mixed-media in action

Dziś znowu Was zaskoczę, bo zamiast kartki będzie ... ozdobna szkatułka. Nie byle jaka, bo zrobiona z rozmachem, aż sama jestem zaskoczona tym, co wyszło spod moich rąk.

Ale zacznijmy od początku. To, co zaraz zobaczycie powstało podczas jednych z ostatnich warsztatów, w których miałam przyjemność wziąć udział. Pod okiem mistrzyni, a jest nią Joanna Bardeli-Puldai  (której przy okazji ogromnie dziękuję za przekazana wiedzę i wszystkie cenne wskazówki!) i pod szyldem Scrapkowo.pl zmalowałam takie coś:


Praca jest bez wątpienia mocno mediowa - użyłam tylu preparatów, że aż się boję, czy wszystkie pamiętam: białe gesso, farba akrylowa, gloss gel, kolorowe mgiełki, tusze. Na wieczku znalazły swoje miejsce różne skarby, m.in. guziki, małe muszelki, drobne bursztyny, kawałki koronki i gazy, metalowe zawieszki i kluczyk...


Kolory dość nietypowe jak dla mnie, zestawienie przywodzące na myśl złotą polska jesień. Ale zaznaczam, że szkatułka powstała od początku do końca z myślą o osobie, która bardzo lubi takie barwy, więc tym razem musiałam się pilnować i nie wyskoczyć z jakimś fioletem albo jaskrawą zielenią :-)Pracę pozwalam sobie zgłosić na wyzwanie "Media w ruch!" na blogu Skarbnica Pomysłów7 komentarzy:

 1. O wow! Ale cudowne pudełeczko :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Woooow! Jestem w szoku :) stworzyłaś cudo! Nie mogę się napatrzeć... ile szczegółów! Pięknie wszystko skomponowałaś :) wygląda magicznie!

  OdpowiedzUsuń
 3. O mamuś! Cóż to za cudo? Oczu nie mogę oderwać, szkatułka jest piękna! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Rewelacja! Mnogość dodatków i kolorystyka cudne!
  Dziękuję za udział w wyzwaniu Skarbnicy Pomysłów, powodzenia! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczna praca :) <3 Dziękujemy za udział w wyzwaniu - DT Skarbnica Pomysłów :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudowna szkatułka, piękne kolory i kompozycja :)
  Dziękuję za udział w wyzwaniu Skarbnicy Pomysłów :)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zostawisz swój komentarz :-)
I'll be extremely pleased if you leave a comment here :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...