piątek, 2 maja 2014

Kartka na Wielkanoc - Podsumowanie

Z niemałym poślizgiem prezentuję podsumowanie wymianki Kartka na Wielkanoc zorganizowanej przez Etoile.  Akcja polegała na wysłaniu dwóch karteczek wielkanocnych do dwóch blogowych koleżanek. Oto kartki, które przygotowałam:Mój pseudo-scrap, jak to nazywam, ponieważ nie mam jeszcze wprawy w tej dziedzinie, ale starałam się jak mogłam :-) I nie obyło się oczywiście bez mocnych akcentów szydełkowych, które nietrudno zauważyć.

Pierwsza kartka wysłana do Joasi - autorki bloga Asikowy Kącik:


Od Joasi dostałam uroczą i bardzo ciekawą karteczkę z wikliny papierowej (pierwszy raz miałam okazję podziwiać tę technikę na żywo), z mnóstwem detali i niespodzianek w środku:

A oto moja druga kartka, wysłana do Eluni - autorki bloga Papier i nitkiI śliczna karteczka od Eluni. która również zaskoczyła mnie pod względem techniki, została bowiem po części własnoręcznie wyhaftowana.
I jeszcze obie karteczki razem:
Bardzo dziękuję Joasi i Eluni za umilenie mi Świąt Wielkanocnych, a Darii za organizację wymianki. Najbardziej podobało mi się to, że temat w zasadzie jeden, a tyle różnych technik wykonania, to niesamowite móc wziąć do ręki i podziwiać dzieła innych uzdolnionych rękodzielniczek :-)

1 komentarz:

  1. bardzo mi się podobają Twoje karteczki, są takie energetyczne ;)
    ta wiklinowa też bardzo ciekawa, nigdy takiej nie widziałam :)

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zostawisz swój komentarz :-)
I'll be extremely pleased if you leave a comment here :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...